ПочетнаДешавањаДечја недеља 2016.

Дечја недеља 2016.

И ове школске године у нашој школи је бројним активностима обележена Дечја недеља.

Хуманитарна акција

У уторак, 4. октобра на градском шеталишту је организована продајна изложба дечјих радова. Учествовало је неколико школа из наше општине. Прикупљени новац је прослеђен у хуманитарне сврхе - за лечење девојчице која болује од леукемије. Наши ученици су били веома вредни и креативни, те су прикупили највише новца.

Маскенбал

res20161005 150550

У среду, 5. октобра ученици трећег и четвртог разреда су са својим учитељицама учествовали на маскенбалу који је организован на лозничком шеталишту. Огромна колона Супермена, кловнова, зечића, лекара, каратиста је прошетала кроз Клупце изазивајући осмехе пролазника. На шеталишту су наступиле и наше "Додоле". Срећом, иако су биле убедљиве, нису изазвале кишу.

Фотографије са маскенбала

Трка за срећније детињство

res20161006 132530

У четвртак, 6. октобра на Стобексовом стадиону је, у сарадњи са Црвеним крстом, одржана хуманитарна акција "Трка за срећније детињство". Велики број ученика је учествовао у трци, а новац којим су платили стартне бројеве намењен је материјално угроженој деци.

Фотографије са трке

Нови чланови Дечјег савеза

resimg 20161006 154228

У четвртак је одржана и приредба поводом пријема првака у Дечји савез. Том приликом су новим члановима савеза уручене добродошлице, које су направили ученици четвртог разреда са својим учитељицама.

Фотографије са пријема у Дечји савез

Успавана лепотица

resimg 20161007 161211

У петак, 7. октобра за ученике млађих разреда глумци "Кофер-театра" из Београда извели су позоришну представу "Успавана лепотица". Малишани су уживали у смешним доживљајима Трнове Ружице, виле Грдане и принца шахисте. Поред тога што су се лепо забавили, доста тога су и научили.

Фотографије са позоришне представе