ПочетнаДешавањаЗавршна представа

Завршна представа

У среду, 31. маја наша школа је јавно, у Вуковом дому културе, за родитеље и пријатеље представила део свог рада и успеха у школској 2016/17. години.

Ученици трећег разреда су извели позоришну представу „Екологијада“ по сценарију Ирене Златковић  и у режији учитељице Биљане Митровић.  Мали трећаци су , поред  лекције о чувању природе , публици показали и изванредне глумачке способности. У изради маски и костима помогли су им чланови ликовне секције.

Публика je, затим,  на кратко уживала и у наступу фолклорног ансамбла наше школе.

Након тога, директорка школе је уручила награде најуспешнијим ученицима и наставницима у школској 2016/17. години. Књигама су награђени сви који су освојили награде на такмичењима из различитих предмета и ваннаставних активности. Позорница Вуковог дома је била пуна наших успешних ученика. Честитамо им још једном.

На крају је  одржано  финале школског такмичења „Ми имамо таленат“.  Публика је уживала у певању и глуми наших  финалиста  , можда будућих звезда. Према одлуци жирија, у саставу; Горан Пантић, директор музичке школе, Зоран Грујић, глумац и режисер и Јовица Ивановић, професор гитаре,победио је трио у саставу : Сара Лубура, солиста и Никола и Дарко и Поповић, који су је пратили на гитарама.

Сала Вуковог дома је била дупке пуна, па је од продатих улазница зарађено 33.600,00  динара. Новац ће бити употребљен за даље уређење школског дворишта. Цео догађај су пропратиле локалне телевизије – ТВ Лотел и ТВ Подриње. Њима, Центру за културу Вук Караџић  и члановима жирија, директорка је уручила захвалнице за допринос културном развоју школе.

Погледај фотографије