ПочетнаДешавањаВуков сабор

Вуков сабор

Klupci Vukov sabor Medium

И ове године је наша школа будно пропратила све културне активности у оквиру 84. Вуковог сабора. Чланови литерарне секције су, са наставницом Миленијом Мићановић – Петрушевском,  посетили   изложбу посвећену 140-годишњици рођења Петра Кочића у Галерији Мине Караџић, присуствовали  Књижевној вечери  „Срби 1903-1914“ у Галерији Миће Поповића .  Наши ученици  су учествовали  и у рекреативној бициклистичкој вожњи „Покренимо точак здравља“.

У недељу, 17. септембра 2017.  одржана је  завршна свечаност  Сабора. Велики број ученика наше школе је тог дана посетио Тршић, присуствовао отварању Културно-образовног центра „Вук Караџић“ и уживао у програму Вуковог сабора. Захваљујемо се градској управи што је обезбедила аутобус  за превоз ученика и тиме допринела њиховој  безбедности.

Погледај фотографије