ПочетнаДешавањаДан школе 2017.

Дан школе 2017.

Другог  новембра смо у свечаној атмосфери  прославили Дан школе.

Директорка Снежана Стефановић   је поздравила бројне госте, а затим се похвалила прошлогодишњим успесима наших ученика и школе у целини и изнела планове за ову школску годину. Помоћник градоначелника Љубинко Ђокић је говорио о стратегији развоја   образовања у  Лозници, о досадашњем улагању у нашу школу као и о плановима за наредни период.

Ученички  програм је почео извођењем школске химне, након чега су наступили наши рецитатори  казујући стихове о првој љубави. Уследио је хор са песмом „Ово је Србија“ , а потом    чланови драмске секције који су извели комад „Немушти језик“. Програм је завршен наступом фолклора.

Свим гостима је поклоњен по један примерак овогодишњег броја  часописа „Доситејац“.