ПочетнаДешавањаСвечано уручен уговор о донацији

Свечано уручен уговор о донацији

Министарка правде Нела Кубуровић уручила је јуче у Народном музеју Србије уговоре  о додели средстава прикупљених на основу одлагања кривичног гоњења – опортунитета за 150 пројеката од јавног интереса из области здравља, културе, просвете и социјалне заштите у укупној вредности од 470 милиона динара.

Министарка правде је истакла да је ове године за просветне установе – 65 школа и вртића додељено 142.111.901 динар.

Наша школа је учествовала на овом конкурсу са пројектом „Санација и реконструкција електроинсталација у старом делу школе и реконструкција санитарних чворова у школи“ и добила средства у висини од 3,3 милиона динара. Свечаној додели уговора присуствовала је директор школе Биљана Марковић.