Поштовани, свим информацијама које се тичу наставног процеса можете приступити на новој секцији нашег сајта - УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ, кликом на следећи линк.

Дан школе

Прославили смо Дан школе 14-ог децембра 2019. године. Програм су припремили наставница српског језика Зорица Станојевић-Реџа и наставник музичке културе Ђорђе Онимус. Представа коју су извели ученици петог и шестог разреда носи симболичан назив: "Пријатељи су као звезде". Веома је забавна и поучна. Ученици су кроз ову представу рекли "стоп насиљу" и дали свој допринос борби против вршњачког насиља.

Поводом Дана школе, наши ученици су са својим наставницима историје и географије (Младеном Степановићем, Девом Зорић-Савић и Драганом Николићем) припремили изложбу под називом "Оно наше некад што бејаше" којом су нам поручили да треба да чувамо све ове наизглед ситнице и да их преносимо потомцима, такође, да чувамо породицу, јер је то наша будућност.

Фотографије можете погледати у галерији

20200124 140813              20200124 140827