ПочетнаТакмичењаУспех ученика наше школе на општинским такмичењима

Успех ученика наше школе на општинским такмичењима

На општинским такмичењима која су одржана у претходном периоду наши ученици су остварили запажене резултате. На општинском такмичењу из физике одржаном 23. фебруара 2019.године успешни су били ученици шестог разреда: Ђорђе Јеринић – 1. место, Немања Мијаиловић – 1. место, Огњен Милутиновић – 2. место и Срђан Дакуловић – 2. место, као и ученици седмог разреда: Душан Суботић – 2. место, Немања Иванковић – 3. место и Немања Живковић – 3. место.

На општинском такмичењу из енглеског језика које је одржано 24.фебруара 2019.године, ученица осмог разреда Лидија Ћелић је остварила најбољи резултат у општини освојивши друго место.

Са општинског такмичења из математике, које је одржано 2.марта 2019. године, наши ученици су донели велики број диплома. Ученица трећег разреда Николина Томић освојила је друго место, а Матеја Весић треће место.Ученици четвртог разреда су донели три дипломе: Љубица Ђокић – 1. место, Марко Тепић – 2. место, Марко Ђукановић – 2. место. Ученик петог разреда Матеја Симић је освојио друго место, као и ученица шестог разреда Ана Југовић.

У недељу 3. марта 2019. године одржан је општински ниво Књижевне олимпијаде. На овом такмичењу успех су оствариле ученице осмог разреда Тамара Стефановић – 2. место, Анђела Којић – 3. место и Анђела Церовац – 3. место.

Поносни смо на успех наших ученика и њихових учитеља и наставника и желимо им срећу у даљем току такмичења!