ПочетнаТакмичењаИзвештај о постигнутим резултатима на такмичењима школске 2013/14. год.

Извештај о постигнутим резултатима на такмичењима школске 2013/14. год.

У нашој школи одржана су такмичења из Српског језика, Математике, Историје, Географије, Биологије, Физике, Енглеског језика, „Шта знаш о саобраћају“.
Наши ученици пласирали су се на општинска такмичења из Српског језика, Књижевне олимпијаде, Математике, Историје, Биологије, Географије, Физике,Енглеског језика, „Шта знаш о саобраћају“.


Из Српског језикана општинском такмичењу учествовали су:
 
  1. Тамара Секулић, ученица петог разреда – освојила 1. место
  2. Катарина Остојић, ученица петог разреда – освојила 1. место
  3. Даница Токановић, ученица петог разреда – освојила 2. место
  4. Кристина Драгићевић, ученица шестог разреда – освојила 2. место
  5. Немања Стефановић, ученик петог разреда – освојио 2. место
  6. Данијел Ћелић, ученик шестог разреда
  7. Николина Савић, ученица шестог разреда
  8. Милица Ђукановић, ученица седмог разреда
  9. Ана Тодоровић, ученица седмог разреда
  10. Лидија Церовац ученица шестог разреда
  11. Димитрије Митровић, ученик седмог разреда
  12. Зорана Церовац, ученица осмог разреда
  13. Мина Скорић, ученица осмог разреда
  14. Ана Стојнић, ученица осмог разреда
 
На окружно такмичење пласирали су се:
 
  1. Тамара Секулић, ученица петог разреда – освојила 2. место
  2. Даница Токановић, ученица петог разреда – освојила 3. место
  3. Катарина Остојић, ученица петог разреда
  4. Кристина Драгићевић ученица шестог разреда – освојила 3. место
  5. Немања Стефановић ученик шестог разреда
 
На општинском такмичењу из Књижевне олимпијаде учестовале су:
 
  1. Милица Ђукановић, ученица седмог разреда – освојила 2.место
  2. Лидија Церовац, ученица седмог разреда – освојила 2.место
  3. Кристина Митрић, ученица седмог разреда – освојила 3.место
  4. Адријан Глигорић, ученик седмог разреда
  5. Тијана Живановић, ученица седмог разреда
  6. Ана Стојнић, ученица осмог разреда
  7. Зорана Церовац, ученица осмог разреда
 
На окружном такмичењу из Књижевне олимпијаде учествовале су:
 
  1. Милица Ђукановић, ученица седмог разреда – освојено 3.место
  2. Лидија Церовац, ученица седмог разреда
  3. Кристина Митрић, ученица седмог разреда
 
Из Математикена Општинском такмичењу учествовали су:
 
Нижи разреди:
 
  1. Николина Старчевић, ученица трећег разреда – освојила 1.место
  2. Лидија Ћелић, ученица трећег разреда – освојила 3.место
  3. Иван Лазаревић, ученик трећег разреда – освојио 3.место
  4. Тамара Стефановић, ученица трећег разреда
  5. Милош Марић, ученик трећег разреда
  6. Теодора Миловановић, ученица трећег разреда
  7. Анђела Церовац, ученица трећег разреда
  8. Филип Јевтић, ученик четвртог разреда
  9. Димитрије Церовац, ученик четвртог разреда                       
  10. Урош Марић, ученик четвртог разреда                                
  11. Александар Весић, ученик четвртог разреда                                         
  12. Матија Ђурђевић, ученик четвртог разреда
  13. Иван Перић, ученик четвртог разреда                           
 
На Окружно такмичење пласирали су се:
 
  1. Димитрије Церовац, ученик четвртог разреда
  2. Александар Весић, ученик четвртог разреда
 
Виши разреди:
 
  1. Секулић Тамара, ученица петог разреда
  2. Митровић Мирјана, ученица петог разреда
  3. Миловановић Предраг, ученик петог разреда
  4. Иванковић Кристина, ученица петог разреда
  5. Грујичић Стефан, ученик петог разреда
  6. Гајић Илија, ученик шестог разреда
  7. Ђурић Николина, ученица шестог разреда
  8. Ћелић Данијел, ученик шестог разреда
  9. Панић Срђан, ученик шестог разреда
  10. Суботић Петар, ученик шестог разреда
  11. Лидија Церовац, ученица седмог разреда    
  12. Зорана Церовац, ученица осмог разреда – 3.место                                                                   
 
На Окружно такмичење пласирали су се:
 
  1. Тамара Секулић, ученица петог разреда
  2. Предраг Миловановић, ученик петог разреда
  3. Зорана Церовац, ученица осмог разреда
 
 
На Општинском такмичењу из Историје учествовали су:
 
  1. Катарина Остојић, ученица петог разреда – освојила 3.место
  2. Кристина Иванковић, ученица петог разреда – освојила 3.место
  3. Небојша Лукић, ученик петог разреда
  4. Урош Павловић, ученик петог разреда
  5. Весна Радовић, ученица петог разреда
  6. Лидија Церовац, ученица седмог разреда – освојила 3.место
  7. Лука Несторовић, ученик седмог разреда
  8. Алекса Мајсторовић, ученик седмог разреда
 
На Окружно такмичење пласирали су се:
 
  1. 1.Катарина Остојић, ученица петог разреда
  2. 2.Кристина Иванковић, ученица петог разреда
  3. 3.Лидија Церовац, ученица седмог разреда
 
На Општинском такмичењу из Географије учествовали су:
 
  1. 1.Ђорђе Мијаиловић, ученик осмог разреда – освојио 3.место
  2. 2.Никола Гајић, ученик осмог разреда
  3. 3.Милорад Вукмановић, ученик осмог разреда
 
На Општинском такмичењу из Биологије учествовали су:
                              
  1. Кристина Иванковић, ученица петог разреда – освојила 1.место
  2. Катарина Остојић, ученица петог разреда – освојила 2.место
  3. Стефан Добриловић, ученик петог разреда
  4. Исидора Степановић, ученица шестог разреда – освојила 3.место
  5. Данијел Ћелић, ученик шестог разреда
  6. Николина Савић, ученица шестог разреда
  7. Петар Суботић, ученик шестог разреда
  8. Милица Ђукановић, ученица седмог разреда – освојила 3. место
  9. Лидија Церовац, ученица седмог разреда – освојила 3. место
  10. Сања Теовановић, ученица седмог разреда – освојила 3. место
  11. Елена Мандарић, ученица седмог разреда
  12. Алекса Мајсторовић ученик седмог разреда
  13. Тијана Живановић, ученица седмог разреда
  14. Александар Мумовић, ученик седмог разреда
  15. Зорана Церовац, ученица осмог разреда – освојила 1. место
  16. Марија Богдановић, ученица осмог разреда - освојила 3. место
  17. Ана Стојнић,ученица осмог разреда
  18. Лука Гајић, ученик осмог разреда –освојио 3.место
 
На окружно такмичење пласирали су се:
 
  1. Кристина Иванковић, ученица петог разреда – освојила 2.место
  2. Зорана Церовац, ученица осмог разреда – освојила 2.место
 
На републичко такмичење из биологије пласирала се Зорана Церовац, ученица осмог разреда.
 
На Општинском такмичењу из Физике учествовали су:
  1. Петар Суботић, ученик шестог разреда
  2. Михаило Мијић, ученик шестог разреда
  3. Николина Савић, учерница шестог разреда
  4. Немања Стефановић, ученик шестог разреда
  5. Лука Несторовић, ученик седмог разреда
 
На окружно такмичење пласирао се:
  1. Михаило Мијић, ученик шестог разреда – освојио 3.место
  2. Петар Суботић, ученик шестог разреда
  3. Лука Несторовић, ученик седмог разреда
 
На математичком такмичењу „Мислиша- 2014“ учествовали су ученици другог, трећег, четвртог, петог и седмог разреда.
 
  1. Михаило Тодоровић, ученик трећег разреда освојио је трећу награду.
 
Похвале су освојили следећи ученици:
 
  1. Ивица Васиљевић, ученик другог разреда
  2. Кристина Лазаревић, ученица трећег разреда
  3. Марко Љубинковић, ученик трећег разреда
  4. Никола Љубинковић, ученик трећег разреда
  5. Николина Старчевић, ученица трећег разреда
  6. Александар Весић, ученик четвртог разреда
  7. Предраг Миловановић, ученик петог разреда
 
 
 
Одржано је општинско такмичење у шаху у нашој школи:
прво место освојио је Суботић Петар, ученик шестог разреда
друго место Љубинковић Никола, ученик трећег разреда
треће место Марић Милош, ученик трећег разредаи Марић Урош, ученик четвртог разреда.
 
Такође, одржано је и окружно такмичење у шаху у нашој школи:
прво место освојио је Панић Срђан ученик шестог разреда,
друго место Марић Милош ученик трећег разреда
треће место Љубинковић Никола ученик трећег разреда.
 
На општинском такмичењу у стрељаштву дечаци (Ђого Зоран, Матић Александар и Зебић Пеђа) освојили су 2. место, док су девојчице (Лукић Јована, Савановић Милица и Трајковић Теодора) освојиле 3.место.
 
На општинском такмичењу у кошарци екипа дечака наше школе освојила је 4.место.
 
На општинском такмичењу у фудбалу екипа дечака наше школе освојила је 2.место.
 
На регионалној смотри талената по научним дисциплинама и смотри истраживачких радова талената Србије које организује Центар за таленте, учествовали су:
 
Коста Конић, ученик седмог разреда са темом из биологије,
Јелић Немања, ученик седмог разреда са темом из физике.
 
Наша школа учествовала је на многим литерарним и ликовним конкурсима.
 
На конкурсу „Дани дечије прозе и поезије“ у Драгинцу, ученици шестог разреда Адријана Симић и Марко Јовић добили су похвале.
На конкурсу „Крв живот значи“ ученица петог разреда Остојић Катарина освојила је 3.место за ликовни рад, а ученица петог разреда Секулић Тамара освојила је 3.место за литерарни рад.
На конкурсу „Светосавље и наше доба“ Николина Николић и Марина Грујић, ученице шестог разреда добиле су похвале.
 
У оквиру школе успешно раде многе секције: литерарна, драмска, рецитаторска, еколошка, ликовна, фудбалскаи кошаркашка секција, које у великој мери доприносе великим успесима наших ученика и неговању њихових разноврсних талената. Овако добри резултати наших ученика заслуга су бројних наставника и заједничког труда и рада и наставника и ученика.
Go to top

White-Abstract-Backgrounds